дневник реформатора (kyiv2012) wrote,
дневник реформатора
kyiv2012


Переведення Сівковича на цю посаду є черговим проявом зневаги до Раїси Богатирьової, якій як до музею здають на зберігання політичні мумії ворогів Льовочкіна.

Зараз, після обрання Януковича президентом і повернення йому повноважень Леоніда Кучми шляхом скасування політреформи, історія вкотре довела їхню правоту в очах нового господаря країни.

Він отримав владу, про яку і не міг мріяти шістнадцять місяців тому, коли вже однією ногою стояв на шлюбному рушнику з Тимошенко.

Тепер, коли Януковичу повернуто повноваження через Конституційний суд, став непотрібним проект Клюєва, який збирав у парламенті 300 голосів під нову політреформу.

Зараз виявилося, що фактично останні півроку перший віце-прем'єр займався нікому непотрібною роботою, по тушці збираючи депутатів опозиції до коаліції, розплачуючись при цьому з ким - посадою, з ким - орденом, з ким - просто портретами американських президентів.

Остаточний реванш Януковича перед власною "контрою" настане, коли він зруйнує моноліт "донецьких" у фракції Партії регіонів. Зроблено це буде після парламентських виборів. Які цілком можуть відбутися раніше жовтня 2012 року.


Tags: ПР
Subscribe

 • (no subject)

  Тарас Чорновіл: - Реформ хочуть і Ахметов, і Клюєв. Той-таки Бойко - дай йому можливість працювати самостійно, міг би бути корумпованим, але…

 • не у всех пока существует такое глубокое понимание

  blogs.pravda.com.ua/authors/solodko/4cb24a8389aac/ Значит, по большому счету все идет к однопартийности. То количество, которое на сегодняшний день…

 • решение транспортного вопроса

  Инструкция по организации служебных поездок для украинского чиновника: 1. Проверить нет ли недостроенного моста по пути следования. Его можно…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments