дневник реформатора (kyiv2012) wrote,
дневник реформатора
kyiv2012


did-myron.livejournal.com/86491.html

Грєчка по 25-30 грн. це все хуйня. Дуже дьошево і непрактічно. Нам українцям давно уже пора создать свій елітний дєлікатес, а то несправедливо виходить. У москалів єсть ікра, а ми чим хуже??? Поетому я счітаю шо грєчка має коштувать 250-300 але не грн.. а жєлательно доларів. Щоб була папулярна срєді еліти. А прасті люди хай жруть Мівіну, у нас її дохуя і згадують ті часи, кали вони були молодими, то їли її досхочу.
Таді грєчка стане національним символом України, символом її достатку та заможності, з тарілкою грєчки Азаров буде встрічать в аеропорту інострані дєлегації.На прапорі України буде 24 крупинки грєчки, на кожну область. Ми будем експортувать грєчку в елітні рєсторани всього світу і вона буде приносить Україні 30% всього вєвєпе.

А глянцеві журнали і таблоїди будуть повні хватаграфіями грєчки і воспомінаніями мажорів:
"Оце вчора  ми були в крутому рєсторані "Grechka Lounge". Я взяв сабі тарєльку майської грєчки за 250 доларів і молоко супер-пастеризоване 40% 2-х місячної видєржки, за 80 доларів за 100 грамм. Харашо так пасиділи..."

 

И выпустить сиквел знаменитого романа Селинджера под названием "Над пропастью в гречихе" ,  который повествует о нелегких трудовых буднях премьер-министра одной восточноевропейской страны.

mainstream-zp.livejournal.com/343692.html
Tags: реформы превыше всего
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments